Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Taşkın Gökay

Çağdaş Pazarlama, 1989 yılında Karabük Bedesten İşhanı Zemin Katta 30 metrekare bir dükkanda albüm, saat, küçük ev aletleri ve benzeri ürünler satarak mağaza anlamında ticari hayata başladı. Rahmetli Taşkın Gökay tarafından kurulan firma, 20 senede 7 mağazaya ulaşarak Karabük ve çevre halkına hizmetini sürdürüyor.

Bu süre zarfında hizmet ve fiyat anlamında Karabük’te ilklere imza atan firmamız çalıştığımız markalarda da başarı ödülleri almaya hak kazanmıştır. Bosch tarafından 2008 yılı uzman mağazacılık programı kapsamında gizli müşteriler tarafından müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi araştırılarak yapılan değerlendirmede Bosch Orta Anadolu bölge birinicisi olmuştur.

Çağdaş Pazarlama, Karabük’te 5, Safranbolu’da 2 olmak üzere toplam 7 mağaza ile hizmet vermektedir.

Ticaret Anlayışımız
Çağdaş Pazarlama olarak ticaret anlayışımız, kaliteli ürünleri uygun fiyat ve müşterilerimizin ödeyebileceği taksit imkanlarıyla satmak ve sattığımız malın arkasında durarak müşteri güven ve memnuniyetini sürekli hale getirmektir. Bunlar bizim için önceliklerimiz ve olmazsa olmazlarımızdır.

Beyaz Eşya Alırken Bunlara Dikkat Edilmeli !
Beyaz eşya alırken müşterilerin dikkat etmesi gereken alacağı markanın yetkili bayisi olup olmadığı. Markanın gerçek tabela ve yetkili bayisi olması malın satışından sonra o müşteriye çok fayda sağlayacaktır.

Bazı müşteriler daha sonra karşılaşacakları sorunların çözümsüzlüğe ulaşacağını bilmeden yada bile bile çok az bir fark için bayisi olmayan firmalardan alışveriş yapıyorlar. Bir markanın yetkili bayisi ve yetkili servisi vardır. Satış öncesi ve sonrası çözüm en kolay ve kesinlikle bu şekilde olur.

Beyaz eşya ürünü alırken “A enerji sarfiyatlı” ve “çevreye duyarlı” sağlam ürünleri tercih etmeliler.

Mobilya Alırken Bunlara Dikkat Edilmeli !
Müşterilerin mobilya alırken neyi nereden alacakları çok önemlidir. Biz kaliteli mobilyayı uygun fiyata satıyoruz. Ürünler birbirine benziyor ama içinde kullanılan malzeme çok önemlidir. Kısa zamanda çökebilir, kumaş bozulabilir, rengi değişebilir. Şimdiye kadar Çağdaş Pazarlama da böyle bir sorunla karşılaşılmamıştır.

Mobilya seçiminde müşterilerin artan taleplerine göre güncel model ve renklerde kaliteli ürünü uygun fiyatlarla müşterimize ulaştırıyoruz.

Ürün Yelpazemiz
– Beyaz eşya,
– Mobilya,
– Elektronik,
– Küçük ev aletleri,
– Spor aletleri,
– Halı ve çeyiz ürünleri

Yetkili Bayisi Olduğumuz Beyaz Eşya Markaları
– Bosch,
– Beko,
– Ariston,
– Eltus,

Yetkili Bayisi Olduğumuz Mobilya Markaları
– Yağmur,
– Kilim,
– Mondi,
– Divan,
– Gala,
– Merinos

Yetkili Bayisi Olduğumuz Küçük Ev Aletleri
– Braun,
– Philips,
– Fakir,
– Rowenta,
– Woit spor malzemeleri

Yetkili Bayisi Olduğumuz Elektronik Ürünler
– Sony,
– Philips,
– Beko,
– Goldmaster,
– Sunny

Müşterilerimizin Bizi Tercih Etme Sebepleri
1. Sözümüzün arkasında duran, güvenilir bir firmayız.
2. Müşteriye hizmet için varız.
3. Ucuzu ucuza değil, kaliteli ürünleri ucuza satıyoruz.
4. En kaliteli markaların bayisiyiz.
5. Müşterilerimize değer veriyoruz.
6. 7 mağazamızla müşterilerimize en yakın yerdeyiz.

Hedeflerimiz
Daha fazla kişiye ulaşarak, onların daha fazla fırsat kaçırmamalarını sağlamak. Paranın kolay kazanılmadığını bilen firmamız doğru alışveriş için iyi araştırma yapılması gerektiğine inanmaktadır. Yatırımlarımızı ilerleyen yıllarda halkımızla birlikte göreceğiz.

Güncel kampanyalı ürünlerimizi incelediniz mi?